• 1401/02/15 - 11:20
  • 89
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روز ماما، بر تلاشگران عرصه سلامت مادر و کودک مبارک باد

پیام تبریک معاون بهداشتی قم به مناسبت روز ماما

پانزدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی ماما فرصتی است تا قدردان کسانی باشیم که جایگاهی والا در نظام سلامت کشور دارند، روز ماما ، روز ارج نهادن به صبوری و سلوک همکاران فرهیخته ای است که با مهربانی و عطوفت زندگی را معنا می بخشند.

 
 
دکتر سیامک محبی معاون بهداشتی دانشگاها علوم پزشکی قم طی پیامی فرارسیدن 15 اردیبهشت ماه، روز ماما را به همکاران محترم ماما تبریک گفتند. در این پیام آمده است: 
مامایی هنری  است که علم را به خدمت می‌گیرد‌‌ تا عشق را در عرصه قدرت خالق هستی و تجلیگاه آفرینش به نمایش گذارد.  گستره فعالیت ماماها در عرصه حفظ و ارتقاء سلامت مادر و نوزاد و نیز فعالیت در حیطه سلامت بانوان و دختران  نقش محوری در ارتقاء سلامت آحاد این مرز و بوم  ایفا می نمایند .
این روزها با همه گیری کرونا، موضوع مقابله با این بیماری به مسئولیت های جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضای خانواده سلامت اضافه شده و وظایف و فعالیت کاری آنها بیش از پیش شده است و بدون شک، تعهد و مسدولیت پذیری این عزیزان با توجه به وظیفه خطیری که در تامین سلامت مادر و نوزاد بر عهده دارند ، الگویی برای همه کسانی است که به خدمت بی‌منت و صادقانه به مردم می‌اندیشند و آن را لازمه تحصیل رضایت خدا می‌دانند.
اینجانب در این روزهای سخت، ضمن آرزوی تندرستی و بهروزی برای تک تک شما سربازان عر صه سلامت،  امیدوارم با اتکا بر مهارت، دانش، ایثار اخلاص و معنویات خویش و با استعانت از خداوند منان، همواره نویدبخش حیات، نشاط و سلامت برای آحاد جامعه بوده و با توفیقات چشمگیر و خدمات ارزنده مایه مباهات نظام سلامت باشید.  
دکتر سیامک محبی
معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان
  • گروه خبری : اخبار ویژه,اطلاعیه ها,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 51094

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید