ساختار معاونت
آموزش سلامت
فرآیندها
پیوندها

 

 


 

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 4378749
بازديدکنندگان امروز: 1173
کل بازديدکنندگان: 7819675
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 1.0155 ثانيه
آرشيو اخبار


هوای قم در شرایط ناسالم
با عنایت به اینکه بر اساس اطلاعات سامانه سنجش کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان، امروز مورخ 22/04/1399 شاخص کیفیت هوا ( 191AQI= ) در شهر قم به علت آلاینده ذرات معلق (PM10) در شرایط ناسالم قرار دارد و افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی، کودکان و سالمندان و مبتلایان به آسم و زنان باردار باید از فعالیتهای طولاني یا سنگين خارج از منزل اجتناب ورزند وسایر افراد بایستی فعالیتهای طولاني یا سنگين خارج از منزل را كاهش دهند. ضمنا بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان احتمالا این وضعیت در روز آتـی ( مورخ 23/04/1399 ) نیز ادامه خواهد داشت.
 ١٥:٥٢ - يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
وضعیت رعایت پروتکلها در ادارات، سازمانها و کلیه واحدهای کاری باحضور نمایندگان دستگاهها بررسی گردید
در این جلسه دکتر محبی وضعیتی از روند شیوع بیماری در سطح شهر و استان قم را بیان نمودند ولی با توجه به شرایط کنونی چشم انداز مطلوبی را ترسیم ننمودند.
 ١٤:٥٠ - يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت مدیران و مراقبین مراکز و پایگاه‌های سلامت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مراکز آزمون‌های تراکمی دانش‌آمو‌زان
با توجه به برگزاری ازمونهای حضور در برخی مدارس، مدیران و مراقبین مراکز و پایگاه‌های سلامت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در مراکز آزمون‌های تراکمی دانش‌آمو‌زان در روز جمعه مورخ 20 تیرماه نظارت نمودند.
 ١٦:٠٤ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای ذوالنوری از مرکز سلفچگان
طی بازدید از محل درمانگاه سلفچگان صورت گرفت، جناب آقای دکتر محمودی ریاست محترم مرکز بهداشت شهرستان قم ضمن عرض خیر مقدم خدمت نماینده محترم و همراهان محترم، خلاصه ای از برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته و در حال انجام درمانگاه را به سمع و نظر مهمانان رساندند و همچنین اشاره ای به زحمات پرسنل داشته و تقدیر و تشکر نمودند.
 ١٤:٥١ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست هم اندیشی با مدیریت محترم مرکز خدمات حوزه و جامعه المصطفی العالمیه در جهت پیشگیری و کنترل بیماری کرونا
و تاکید مرکز بهداشت در جهت رعایت اصول فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی در کلیه موارد بخصوص در مدارس، کلاسها، خوابگاهها و .... و اعلام امادگی حوزه و جامعه المصطفی جهت مشارکت اساتید و طلاب بعنوان سفیران سلامت مرکز بهداشت در جهت اموزش اصول بهداشتی در جلسات و سخنرانی ها
 ١١:٣٧ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پلمب یک واحد شیر ینی سرا و یک باب رستوران در محدوده شهر کهک
در راستای تشدید نظارتهای بهداشتی مناطق شهری و روستایی قم امروز یک واحد شیرینی سرا به علت عدم رعایت بهداشت فردی و نیز .....
 ١١:٤٤ - پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان تاسیس یک واحد اموزشگاه اصناف
فراخوان تاسیس آموزشگاه اصناف برساس مصوبه کمیته استانی، مبنی بر صدور مجوز تاسیس یک واحد آموزشگاه اصناف واجدین شرایط می توانند درخواست خود را از تاریخ امروز به مدت 15 روز به واحد بهداشت محیط استان تحویل نمایند بدیهی است به درخواست هایی که بعد از تاریخ مذکور ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 ١٥:٥٠ - چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید کارشناسان مراکز خدمات جامع سلامت از نمایشگاه دائمی پیشگیری از جرم و خشونت دادگستری استان
کارشناسان سلامت روان مراکز خدمات جامع سلامت در روزهای 14 و 15 تیر ماه با رعایت پرتکل های بهداشتی از نمایشگاه دائمی پیشگیری از جرم و خشونت دادگستری استان بازدید نمودند.
 ٠٩:٣١ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>