ساختار معاونت
آموزش سلامت
فرآیندها
پیوندها

 

 

 

 


 

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 4491364
بازديدکنندگان امروز: 3184
کل بازديدکنندگان: 7999067
بازديدکنندگان آنلاين: 3
زمان بارگزاري صفحه: 1.0156 ثانيه
آرشيو اخبار


کمیته اجرای پروتکل های بهداشتی ستاد استانی کرونا در مرکز بهداشت تشکیل شد
کمیته اجرای پروتکل های بهداشتی ستاد استانی کرونا در مرکز بهداشت تشکیل شد در این جلسه که مدیریت محترم بحران استان، مدیران و نمایندگان سازمانهای مرتبط و نیز مدیرگروه و مسئول واحد سلامت محیط و کار مرکزبهداشت استان و شهرستان حضور داشتند گزارش از روند اجرای پروتکل ها در دستگاههای اجرایی استان توسط مدیرگروه سلامت محیط و کار ارائه گردید
 ١٤:٥٥ - دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت های بهداشتی بر برگزاری ازمون کارشناسی ارشد
باتوجه به برگزاری ازمون کارشناسی ارشد کارشناسان مرکز بهداشت ضمن حضور در محل برگزاری آزمون زودتر از عوامل برگزارکننده و اصلاح چیدمان صندلی ها، نظارتهای لازم را بر نحوه برگزاری ازمون در شرایط وضعیت قرمز استان اعمال نمودند. در این آزمونها امانات و گوشی داوطلب ها در کیسه های یکبار مصرف بدون دخالت عوامل آزمون دریافت ونگهداری خواهدشد و پرسشنامه بصورت بسته بندی شده در اختیار داوطلب ها قرار داده می شود و از قراردادن روی زمین خودداری شده است.
 ١١:٣٧ - يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
عید غدیر خم مبارک
هیجده روز از ذی حجة میگذرد. قافله ای می آید: راهش حق, بارش ایمان و مقصدش الله. موجی از انسانها در دریای غدیر در تلاطم است.قافله سالاری چون محمد(ص) پیشاپیش,افق اسلام هنوز چشم انتظار طلوع خورشیدیست که با دمیدن آن بر طومار دین, مهر"اکمال"خواهد خورد. محمد(ص) پس از زیارت خانه توحید ,با کاروانیان از حج برگشته ,با چهره ای مطمئن,با دستانی پربار از فیض دیدار ,با ره توشه ای از طاعت و توفیق زیارت بیت الله الحرام ,پیشوای این قافله نورانیست.
 ١٥:٥٧ - چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارعملی فراگیران اموزش بهورزی در پایگاههای سنجش
با توجه به محدودیت مراقبتهای نوآموزان بدو ورود به دبستان در مراکز و پایگاههای سلامت، فراگیران آموزش بهورزی کارعملی مراقبت سلامت دانش آموزان را در پایگاه های سنجش می گذرانند.
 ١٠:٢٦ - دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سامانه 4030 شبانه روز، پاسخگوی مادران باردار
با توجه به شرایط شیوع کرونا و نگرانی برخی از مادران باردار درخصوص برخی مسایل، سامانه ۴۰۳۰ وزارت بهداشت با کد ۹ در خدمت مادران باردار می باشد. کارشناسان سلامت مادران با کد ۹ سامانه ۴۰۳۰ بصورت شبانه روز پاسخگوی سوالات و دغدغه های مادران باردار خواهند بود.
 ١٨:١٠ - يکشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
لیست مراکز خدمات جامع سلامت جهت ویزیت و درمان سرپایی بیماران مشکوک به کرونا:
1. مرکز خدمات جامع سلامت جندقیان: خیابان آذر، خیابان زاویه، جنب میدان زاویه 2. مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن عسگری (ع): شهرک امام حسن عسگری، مقابل کوی ۴، جنب مسجد امام حسن(ع)
 ١٧:٤٠ - يکشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
10 پلمپ و 11 تن معدومی در 11 روز اول مردادماه
با قرار گرفتن استان قم در مرحله هشدار و در ادامه تشدید نظارتهای بهداشتی از ابتدای مردادماه تا 11 مردادماه تعداد 5631 مورد نظارت بهداشتی انجام گردید که 10 مورد از اصناف و اماکن متخلف از جمله لبنیاتی، اغذیه فروشی،بویندگی، تهیه اغذیه، دکه فروش یخ، گیم نت، عرضه قلیان، پلمپ و در همین راستا 11 تن مواد غذایی غیرقابل مصرف و فاسد از گردونه مصرف خارج گردید
 ١٧:١٠ - يکشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت بازرسان بهداشت بر ذبح قربانی در عید قربان
همزمان با عید سعید قربان و ذبح قربانی از ساعات اولیه روز بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت، ضمن نظارت بر کشتار دام در کشتارگاه و جمع آوری و حمل فضولات دامی به محل دفن. بر رعایت اصول بهداشتی تاکید کردند.
 ١٧:٢٢ - جمعه ١٠ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>