ساختار معاونت
آموزش سلامت
فرآیندها
پیوندها

 

 

 

 


 

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 5040156
بازديدکنندگان امروز: 5089
کل بازديدکنندگان: 8727342
بازديدکنندگان آنلاين: 6
زمان بارگزاري صفحه: 0.8594 ثانيه
آرشيو اخبار


چگونه از ابتلاء به بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان پیشگیری کنیم
آنفلوانزای فوق حاد طيور يک بيماری ويروسي پرندگان مي باشد. ويروسهای آنفلوانزا دارای 3 نوع تيپ C,B,A مي باشند. در طيور فقط تيپ A مي تواند ايجاد بيماری نمايد. اين تيپ علاوه بر طيور، ساير حيوانات از جمله خوک، اسب و همچنين انسان را درگير مي نمايد.
 ١٥:٣١ - سه شنبه ١١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته ایدز گرامی باد (11 لغایت 17 اذر)
.اپیدمی ایدز، معضلی جهانی است و یکی از بزرگترین چالش‌ها را در زندگی فردی و اجتماعی انسان تشکیل می دهد که رشد اجتماعی و اقتصادی را در سراسر جهان تضعیف کرده و بر تمامی سطوح جامعه ملی، اجتماعی، خانوادگی و فردی تاثیر می گذارد.
 ٠٩:٢٢ - سه شنبه ١١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
غربالگری بیش از ۸۴۰۰ مادر باردار درهفته توسط مراقبین سلامت مراکز و پایگاههای سلامت
در راستای پیشگیری از بیماری کرونا در مادران باردار بعنوان یکی از گروههای در معرض خطر بیش از ۸۴۰۰ مادر باردار در هفته توسط ماما_مراقبین و مراقبین سلامت مراکز و پایگاههای سلامت غربالگری شده و در صورت لزوم به مراکز تشخیصی و یا درمانی ارجاع می شوند. همچنین در جهت حفظ سلامت مادران در مراکز و پایگاههای سلامت آموزشهای لازم بصورت تلفنی و یا با استفاده از فضای مجازی و تشکیل گروههای اموزشی توسط مراقبین سلامت ارائه می گردد.
 ١٥:٤٠ - دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز هشتم محدودیتها ، 4272 بازدید و 4 مورد پلمب
در هشتمین روز از اجرای طرح محدودیتهای کرونایی تعداد 4272 مورد نظارت از سوی کارشناسان مرکز بهداشت، سازمان ورزش و جوانان، اصناف و نیروی انتظامی انجام شد که منجر به غیرفعال سازی 270 صنف و پلمپ 4 واحد صنفی متخلف گردید. بدین ترتیب جمع کل بازدیدهای انجام شده از سوی سازمانهای مذکور تا کنون به 38745 مورد و غیرفعال سازی 3197 صنف و پلمب 39 مورد رسیده است.
 ١٥:٣٠ - دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی از مرکز شهدا
دکتر قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به همراه دکتر محبی رئیس مرکز بهداشت از مرکز خدمات جامع سلامت شهدا بازدید نمود.
 ١٥:٢٧ - دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز هشتم محدودیتها ، 4272 بازدید و 4 مورد پلمب
در هشتمین روز از اجرای طرح محدودیتهای کرونایی تعداد 4272 مورد نظارت از سوی کارشناسان مرکز بهداشت، سازمان ورزش و جوانان، اصناف و نیروی انتظامی انجام شد که منجر به غیرفعال سازی 270 صنف و پلمپ 4 واحد صنفی متخلف گردید. بدین ترتیب جمع کل بازدیدهای انجام شده از سوی سازمانهای مذکور تا کنون به 38745 مورد و غیرفعل سازی 3197 مورد و پلمب 39 مورد رسیده است.
 ١٣:٣٥ - يکشنبه ٩ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیگیری سلامت مادران باردار پرخطر در شرایط کرونایی و نجات جان مادر و نوزاد توسط ماما و مراقبین سلامت
با پیگیری درب منزل توسط مامای مرکز خدمات جامعه سلامت امام حسن عسگری(ع)، مادر باردار پرخطری که بعلت چسبندگی جفت شرایط اضطراری داشته و از مراجعه به بیمارستان امتناع می نمود، بلافاصله بستری و تحت عمل جراحی قرار می گیرد و به موقع در icu بستری و از خطر مرگ نجات می یابد . در روز گذشته این دومین مورد نجات مادر باردار با مراجعه به درب منزل توسط مراقب سلامت پایگاه نبوت بوده است.
 ١٥:٣٨ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ادامه تشدید بازرسی و نظارت بر تعطیلی صنوف گروه ۲و۳و۴
ادامه تشدید بازرسی و نظارت بر تعطیلی صنوف گروه ۲و۳و۴ در راستای اجرای محدودیت های اعلام شده پیشگیری از کرونا از سوی بازرسان مرکز بهداشت، نیروی انتظامی، اصناف و ورزش وجوانان همچنان ادامه دارد. از جمله فعالیتهای انجام شده در هشتمین روز از محدودیتها می توان به این موارد اشاره نمود:
 ١٥:٢٦ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>