آموزش سلامت
فرآیندها
پیوندها

 

 


 

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 4236715
بازديدکنندگان امروز: 1024
کل بازديدکنندگان: 7610777
بازديدکنندگان آنلاين: 5
زمان بارگزاري صفحه: 1.1251 ثانيه
اخبار > خدمات هنگام ازدواج و فاصله گذاری اجتماعی(هوشمند)


  چاپ        ارسال به دوست

خدمات هنگام ازدواج و فاصله گذاری اجتماعی(هوشمند)

خدمات هنگام ازدواج و فاصله گذاری اجتماعی(هوشمند)

زوجین گرامی:

   ضمن تبریک به شما به جهت گام نهادن در مسیر زندگی مشترک و آرزوی خوشبختی برای شما عزیزان با توجه به شرایط همه گیری کرونا در کشور لازم است برای حفظ سلامتی خود و سایر اعضا جامعه، در زمان مراجعه به دفاتر ازدواج و مراکز بهداشتی مجری خدمات ازدواج ملاحظات زیر را رعایت فرمایید:

-         در صورت داشتن علائم ابتلا به بیماری تنفسی شامل تب بالای 37.5 درجه، سرفه یا تنگی نفس، مطلقاً به مرکز مراجعه ننمایید (توجه: در صورت داشتن علائم ابتلا به بیماری تنفسی شامل تب، عطسه، آب ریزش، سرفه و تنگی نفس به مراکز خدمات بهداشتی محل سکونت مراجعه نمایید.)

-         رعایت فاصله بیش از یک متر و ترجیحا دو متر  با سایر مراجعین در فضای دفترخانه/ مرکز بهداشتی مجری خدمات ازدواج و سایر ملاحظات بهداشتی که در محضر و یا مرکز آموزش و یا راهنمایی داده می شود اجباری است.

-         به همراه داشتن خودکار شخصی برای هر یک از زوجین برای تحریر مطالب ضروری است.

-         در صورت امکان ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست به همراه داشته باشید.

-         مراجعه به مراکز بهداشتی مجری خدمات ازدواج باید صرفاً در تاریخ مندرج در معرفی نامه دریافتی و بر اساس نوبت داده شده به شما در دفتر ثبت ازدواج صورت گیرد (خارج از این تاریخ مرکز از ارائه خدمت به شما معذور می باشد).

-         از ورود سایر افراد به جز زوجین به مراکز بهداشتی مجری خدمات ازدواج جلوگیری خواهد شد. لذا از آوردن همراه جدا خودداری کنید.

-         لطفا قبل از حضور در مرکز، اطلاعات وضعیت سلامت خود را در سامانه salamat.gov.ir ثبت نمایید.

-         زوجین عزیز، شکست بیماری کرونا نیازمند همراهی همه اعضا جامعه است لذا انجام تک تک مراحل درخواست شده ضروری و به نفع تک تک شما و برای سلامتی همه اعضا خانواده شما خواهد بود.

-         به دلیل گفته شده از برگزاری هر نوع دورهمی بیش از 6 نفر(زوجین و والدین ایشان) و بدون رعایت بهداشت فردی و جمعی درخواست شده در دفتر ثبت ازدواج، حتی منزل یا ... اکیدا خود داری فرمایید.

-         دقت نمایید که مسئولیت ابتلا دیگران و خود شما و همسرتان به بیماری در صورت برگزاری هر نوع دورهمی و جشن با تجمع یا عدم رعایت موازین بهداشتی فردی و اجتماعی به عهده شما خواهد بود!

 

در صورتی که رعایت اقدامات بهداشتی گفته شده برای شما  در دورهمی ها و مراسم جشن ممکن نیست برای سلامتی خود و خانواده دور همی ها و هر نوع جشن را به  بعد از شکست کرونا موکول کنید


١٥:٥٩ - سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٩٨٧    /    تعداد نمایش : ١٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج