آموزش سلامت
فرآیندها
پیوندها

 
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 3465533
بازديدکنندگان امروز: 965
کل بازديدکنندگان: 6024384
بازديدکنندگان آنلاين: 6
زمان بارگزاري صفحه: 1.5132 ثانيه
اخبار > دکتر محمدجواد باقری سرپرست معاونت بهداشتی


  چاپ        ارسال به دوست

خداحافظی دکتر مرتضی آقاحسنی از معاونت بهداشتی

دکتر محمدجواد باقری سرپرست معاونت بهداشتی

 

 

طی مراسمی  از تلاشهای آقای دکتر آقاحسنی  تقدیر و آقای دکتر محمدجواد باقری بعنوان سرپرست معاونت بهداشتی معرفی گردیدند. در این مراسم که با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی، معاونین و مدیران دانشگاه، مدیران گروههای ستادی و مراکز و جمعی از پرسنل برگزار شد ضمن تجلیل از تلاشهای دکتر آقاحسنی  در 4 سال گذشته، دکتر محمدجواد باقری با حفظ سمت (ریاست مرکز بهداشت شهرستان) بعنوان سرپرست معاونت بهداشتی معرفی گردیدند. 

دکتر آقاحسنی در این مراسم ضمن ارائه گزارش بسیار کوتاهی از آغاز و روند اجرایی طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت در کل شهر قم، با مقایسه آماری وضعیت نظام سلامت در حوزه بهداشت ،وضعیت مالی، عمرانی و ساختار ارائه خدمات در 4 سال پیش، پیشرفت و ارتقاء چشمگیر شاخص ها را نتیجه یک کار تیمی از وزارت بهداشت، دانشگاه، مسئولین استان، ستاد معاونت بهداشتی، مرکز بهداشت شهرستان و مراکز محیطی در سطح شهر و روستا برشمردند. 

ایشان همچنین با اشاره به کسب رتبه برتر معاونت بهداشتی در شاخص های طرح تحول از جمله تشکیل پرونده الکترونیک سلامت، استان قم را بعنوان الگویی برای سایر استانها در جهت پیشبرد طرح تحول دانستند و افزودند یقین دارم طرح تحول به شخص متکی نیست که با تغییر و رفتن فردی طرح با مشکل روبرو شود بلکه از نقطه ای شروع شده، در حال پیشرفت بوده و باید همیشه همراه با شکوفایی و رو به جلو باشد. 

دکتر باقری نیز طی سخنانی گفتند استقرار کامل طرح در استان قم کار بسیار مشکل و همراه با سختی های خاصی بود . ادامه کار هم بسیار سخت خواهد بود ولی با استفاده از ظرفیت ، همت و توان مسئولین و کارشناسان در ستاد و محیط بعنوان بدنه مستحکم طرح تحول به نحو احسن ادامه خواهد یافت و به هیچ وجه خللی در آن ایجاد نخواهد شد. 

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی نیز انتخاب همکاران و مسئولینی که بعنوان یک مجموعه و هم رکاب در راستای اهداف ترسیم شده دانشگاه علوم پزشکی حرکت می کنند را از افتخارات خود دانسته و مسیر حرکت طرح تحول را مسیر درست و رو به پیشرفتی معرفی کردند. ایشان طرح تحول را بویژه در حوزه بهداشت را انقلابی عظیم و حرکتی خطیر در حوزه سلامت ارزیابی نمودند و فرمودند در این راه با پستی و بلندیهای بسیاری روبرو بوده و خواهیم بود امیدواریم با تلاش و همت همکاران و بهره گیری از انتقادات سازنده و ادامه همراهی سازمانها و دستگاههای اجرایی استان در این راه موفق باشیم.

در انتهای مراسم ضمن تقدیر از 4 سال تلاش مجدانه آقای دکتر مرتضی آقاحسنی طی ابلاغی آقای دکتر محمدجواد باقری با حفظ سمت بعنوان معاونت بهداشتی و ریاست مرکز بهداشت استان معرفی گردیدند.

 

 


٠٨:٠٧ - سه شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٠٠١    /    تعداد نمایش : ٣٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج