آموزش سلامت
فرآیندها
پیوندها


 

 


 
 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 3697494
بازديدکنندگان امروز: 1293
کل بازديدکنندگان: 6493058
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 1.0297 ثانيه
آرشيو اخبار


انجام معاینات رایگان بانوان و کلاسهای امادگی برای زایمان در جشنواره محله سلامتی
همزمان با آغاز بکار جشنواره محله سلامتی به همت شهرداری کارشناسان معاونت بهداشتی علاوه بر استقرار در غرفه سبک زندگی سالم و ارائه خدمات سنجش سلامت و مشاوره روان و تغذیه با استقرار در غرفه موسسه خیریه خورشید اقدام به انجام معاینات رایگان بانوان و برگزاری کلاسهای آمادگی برای زایمان نموده اند
 ١٣:٢٢ - پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور فعال معاونت بهداشتی در جشنواره محله سلامتی در غرفه سبک زندگی سالم
معاونت بهداشتی با با برپایی غرفه سبک زندگی سالم در جشنواره محله سلامتی و ارائه خدمات سنجش سلامت و مشاوره روان و تغذیه حضور فعالی در این جشواره داشته است
 ١٤:٤١ - دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهالی بیدهند در راه مبارزه با دخانیات همقدم شدند
به همت و تلاش واحد بهداشت محیط شهرستان و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی بیدهند و مشارکت بخشداری کهک،شورای اسلامی روستا ،دهیاری و تولیت امامزاده فاضل (ع) روستای بیدهند ،صبح روز جمعه 97/10/7 همایش پیاده روی خانوادگی با شعارمبارزه با دخانیات برگزار شد.
 ١٣:١٨ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش خانواده های HIV مثبت در فرهنگسرای جوان برگزار شد.
به همت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و باشگاه مثبت و با همکاری معاونت اجتماعی استانداری جشن ویژه خانواده های HIV مثبت استان قم صبح امروز در سالن خانه جوان برگزار شد. در این همایش رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر ابوالفضل ایرانی خواه ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت مسئولین استانی و همچنین سازمانها و ارگانهای مربوطه در جهت اجرای برنامه های پیشگیری و اطلاع رسانی ایدز، مشارکت تک اعضای جامعه بویژه افراد مبتلا به ویروس hiv را مهم ارزیابی کرد.
 ١٤:٢٦ - چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام تست تشخیص سریع HIV در اتوبوس اطلاع رسانی ایدز
با هدف پایان همه گیری بیماری ایدز با تشخیص و درمان به موقع و حمایت از بیماران مبتلا و لزوم اطلاع رسانی در این زمینه و همچنین کاهش انگ و تبعیض از مبتلایان به ایدز، مرکز بهداشت اقدام به استقرار یک دستگاه اتوبوس اطلاع رسانی در سطح شهر نموده است. در این اتوبوس علاوه بر انجام مشاوره و اطلاع رسانی، تست تشخیص سریع HIV برای کلیه مراجعین انجام می شود.
 ٠٩:٤١ - سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رحلت کریمه اله بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) تسلیت باد
نام شريف آن بزرگوار فاطمه و القاب ايشان " معصومه" ، " كريمه اهل بيت" ، " ستّي" ، و " فاطمه كبري" است.پدرش حضرت موسي بن جعفر (ع) و مادرش نجمه خاتون مادر حضرت رضا (ع) است.
 ٠٩:٣٧ - سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح مکمل یاری ازصبح امروز در مدارس متوسطه اول دو دوم دخترانه کلید خورد
مراسم افتتاحیه طرح مکمل یاری صبح امروز در مدرسه دخترانه متوسطه واقع در شهرک قدس با حضور مسئولین معاونت بهداشتی و آموزش و پرورش برگزار شد. در این مراسم معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش ، ضمن خیرمقدم در خصوص فعالیت بدنی تغذیه و سلامت روان دانش آموزان و همچنین اهمیت طرح مکمل یاری سخنانی ارائه نمودند.
 ١٤:٣٦ - شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آشنایی محضرداران با دستورالعمل جدید آموزشهای حین ازدواج
محضرداران استان قم با دستورالعمل جدید آموزشهای حین ازدواج آشنا شدند. طی جلسه ای صبح امروز با حضور محضرداران سطح استان دستورالعمل ابلاغی شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص اموزش زوجین حین ازدواج مطرح و مشارکت آنان جهت توجیه و هدایت زوجین و اشنا کردن آنان با روند جدید آموزشهای حین ازدواج جلب گردید
 ١٠:٥٩ - پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>