آموزش سلامت
فرآیندها
پیوندها

 

 


 
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 3774199
بازديدکنندگان امروز: 165
کل بازديدکنندگان: 6702202
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 1.0452 ثانيه
اخبار > دیدار با حضرت آیت الله العظمی سبحانی


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار با حضرت آیت الله العظمی سبحانی

در ادامه اجرای برنامه های هفته سالمند و جهت بهره مندی از سخنان گهربار آیات عظام طبق هماهنگی بعمل آمده با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت شهرستان با حضرت آیت الله العظمی سبحانی دیداربعمل آمد. 

 

جناب آقای دکتر ایرانی خواه در این دیدار ضمن ابلاغ سلام وزیر بهداشت به محضر حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفتند: با توجه به شرایط فعلی جامعه و افزایش دغدغه های اقتصادی مردم همه تلاش خادمان عرصه سلامت و شخص وزیر محترم بهداشت بر این است طرح تحول نظام سلامت با مدیریت، همت و تدبیر متولیان سلامت و بدون کوچکترین خدشه ای در تمامی مراکز دولتی کشور اجرا شود.

دکتر ایرانی خواه با اشاره به تداوم اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان افزود: تمام تلاش خدمتگزاران عرصه سلامت در همه سطوح این است که کاستی در ارائه خدمات طرح تحول نظام سلامت به مردم ایجاد نشود و بحمدالله با تلاش های صورت گرفته در دولت و همراهی مجلس محترم شورای اسلامی و دیگر نهادهای مرتبط با سلامت همچنان شاهد اجرای کامل آن در سطح مراکز درمانی در کشور هستیم.

ایشان در ادامه با تاکید بر ضرورت ترمیم منابع طرح تحول سلامت و اختصاص منابع پایدار در جهت تداوم آن افزودند: امیدواریم که با راهنمایی ها و تاکیدات مراجع عظام تقلید در راستای حمایت قاطع دولت و مجلس از طرح تحول نظام سلامت و استمرار تلاش‌ها و حمایت ها مسئولین شاهد بهره مندی کامل و بیش از پیش مردم عزیز از برکات این طرح باشیم.

دکتر ایرانی خواه بیان داشت: پزشکان و پرستاران و جامعه سلامت استان قم با توجه به مشکلات و بدهی هایی که وجود داشت، اما در حال خدمات رسانی به مردم هستند و اجازه نمی دهند که در امر درمانی مردم کمترین خللی ایجاد شود.


در ادامه این جلسه آیت الله سبحانی از مراجع عظام تقلید نیز طی سخنانی گفتند: دو موضوع سلامت و امنیت امر مهمی است که به عنوان نعمت از آن یاد شده و اگر این دو نباشد، فرد قادر به انجام هیچ کاری نیست.

وی به خدمات دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت: شکی نیست که از زمانی که دکتر هاشمی سکان دار وزارت بهداشت شده، ما در زمینه مسائل بهداشتی و درمانی توسعه داشته ایم.

آیت الله سبحانی افزود: البته برخی مسائل به وجود آمده که تاثیر داشته اما نباید کوتاه آمد و همگان هم می دانند که آن وزیری که کار کرده و کسی که کار نکرده با هم متفاوت هستند.


آیت الله سبحانی ضمن ابلاغ سلام ویژه به وزیر بهداشت گفت: سلام بنده را به وزیر بهداشت برسانید و بنده از خداوند برای ایشان آرزوی توفیق بیشتر خدمت را می طلبم و البته باید صبر و استقامت در کارها داشته باشند.

 

 

 


١٤:٤٣ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٤٧٩    /    تعداد نمایش : ١٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج